Solárium

Solárium Kofein Vám ponúka dokonalý pôžitok z opaľovania.

Soláriá Luxura ponúkajú priestranný tunel a extra komfort.

Pri opaľovaní má zákazník dostatok priestoru, aby sa cítil pohodlne.

Naše soláriá spĺňajú prísne normy EÚ.

Naše soláriá

1x Luxura V7 Vertical

S Luxurou V7 Hapro rozvinulo riešenie pre vysoko náročné požiadavky.

Dizajnéri Hapra vedia presne čo sa od nich očakáva. Vďaka delenému systému otvárateľných dverí je umožnený pohodlný vstup a zároveň sa šetrí miesto potrebné pre umiestnenie. Podsvietená pevná podlaha je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, na ktorom stojí zákazník bezpečne a komfortne.

Displej je veľmi jednoduchý, nemusíte vôbec rozmýšľať nad tým, k čomu ktoré tlačítko slúži. Luxura V7 má 48 2-metrových trubíc (pri XLC verzii s opaľovačom tváre).

Taktiež si môžete zvoliť možnosť s X-sens (rozprašovanie vône počas opaľovania). V ponuke sú Citrus, Exotic alebo Ocean. Luxura V7 je obzvlášť jednoduchá na servis, acrylová doska sa dá ľahko odstrániť.

Opaľovanie v Lumine V-class je skutočným zážitkom.

2x Luxura X10 Horizontal

Predstavujeme Vám najmodernejší produkt, Klimatizované solárium Luxura X10.

Nádherný dizajn v kombinácii s vysokou výkonnosťou a kvalitou ponúka výnimočné zážitky z opaľovania.

Špeciálna X10 Admoresphere poskytuje všetok komfort a pohodlie. Je vybavená mnohými zaujímavými funkciami, napríklad Ambient FlowLight ponúka 15 programov, ktoré vytvárajú nádherné farebné efekty.

Fantastický komfort a pohodlie poskytuje priestranný tunel. 52 UV trubíc zaistí perfektné opálenie. Výkonné solárium kladie extra pozornosť pre oblasť citlivých partií tváre. Tmavomodrý sklenený filter umožňuje, aby sa UVA žiarenie dostalo priamo do pigmentácie. Špeciálne vyvinuté filtračné sklo skvele vyvažuje UVA a UVB do optimálnej hodnoty navrhnutej EÚ.

HPS filter zaisťuje intenzívny opaľovací výkon. Infračervené svetlo sa postará o výživu pleti a elimináciu vrások. Pokožku rozžiari a dodá jej potrebnú sviežosť. Kombinácia všetkých týchto kladných funkcií garantuje hlboké opálenie s okamžitými výsledkami.

Na osvieženie počas opaľovania, o ktoré sa v pravidelných intervaloch postará jemná hmla. Luxura X10 má dve trysky, dokonale umiestnené tak, aby neobťažovali, ale jemne ochladzovali a zvyšovali celkový pocit pohody. Zákazníci si môžu pri opaľovaní vybrať jednu z troch vôní (Oceán, Kvet alebo Santalové drevo).

1x Luxura X7 Horizontal

Luxura X7 spája štýlový vzhľad a dokonalú kvalitu v technike.

Genialita tohto modelu spočíva v tom že je kompaktný, ale napriek tomu ponuka pohodlný priestor na opaľovanie s úžasnými výsledkami.

Vyberte si z rady extra opaľovacieho príslušenstva, ktoré je značkou vysoko účinného opaľovania. Disponuje kombináciou 180W a 160W trubíc.

Cenník

Minúta

0,55 za minútu
  • Vstup do vertikálneho a horizontálneho solária

Permanentka

50 za 100 minút
  • Vstup do vertikálneho a horizontálneho solária

Permanentka

40 za 80 minút
  • Vstup do vertikálneho a horizontálneho solária

Nová adresa

V prípade akýchkoľvek otázok nevahajte a kontaktujte nás